POLAS – Andrius Mamontovas

Kultinė Lietuvos muzikos, kino ir teatro asmenybė. 1983 metais įkūrė legendinę grupę „Foje“, su kuria išleido 14 albumų, laimėjo visus įmanomus Lietuvos muzikinius apdovanojimus.

AMAYA – Kaori Momoi

Tokijuje gimusi japonų aktorė. Būdama dvylikos išvyko mokytis šokio meno Londono Karališkoje baleto akademijoje, vėliau baigė Bungakuzos dramos menų mokyklą Japonijoje. Kino aktorės karjerą pradėjo 1971 metais.


LORI – Kristine Nevarauska

Jauna latvių kino ir televizijos aktorė, kurią su Lietuva sieja giminystės ryšiai. Filme „Amaya“ sukūrė buvusios Polo merginos Lori vaidmenį.


JASMINE – Monie Tung

Kylanti Honkongo kino ir muzikos žvaigždė. Monie Tung personažas filme „Amaya“ – žavi honkongietė Jasmine, išgyvenanti dramą dėl to, kad neteko darbo ir nebegali išlaikyti savo pagyvenusių tėvų.

RENŠU – Hui Shiu Hung

Garsus Honkongo aktorius, geriausiai žinomas dėl savo komedijinių vaidmenų. Tai jis įrodo ir filme „Amaya“.

TAO – Lau Dan

Honkongietis aktorius, jaunystėje vaidinęs rytų kovos menų filmuose. Trauma, patirta atliekant sudėtingą triuką, privertė jį atsisakyti kung-fu kovotojo amplua ir jis ėmėsi draminių vaidmenų.

PRANCŪZŲ TURISTAS – Dexter Fletcher

Pasaulinio garso britų kino aktorius, vaidinęs tokiuose mega hituose kaip „Lok, stok arba šauk“, „Žvaigždžių dulkės“, „Doom“, „Ateini čia arba gausi į dūdą!“, „Tristanas ir Izolda“ bei TV seriale „Viešbutis „Babilonas“.