Baltic Miles ir filmo “Amaya” žaidimas

Filmo "Amaya" partneris bendrovė Baltic Miles organizuoja fantastiška žaidimą.

Filmo „Amaya“ premjeroje Vilniuje dalyvaus pasaulinio garso kino žvaigždė

Filmų „Geišos išpažintis“, „Japoniškas vesternas“, „Saulė“ žvaigždė rado laiko savo įtemptoje dienotvarkėje atskristi į Lietuvą ir pagerbti savo dalyvavimu iškilmingą filmo „Amaya“ premjerą, įvyksiančią Vilniaus „Forum Cinemas Vingis“ kino teatre. „Tai.

A. Mamontovas ir M. Martinsonas pristatys fotografijų parodą apie kino filmą „Amaya“

„Kadangi filmas yra apie žmogiškus išgyvenimus, apie jausmus, kurie paliečia kiekvieną iš mūsų, norime asmeniškai supažindinti žmones su paslaptingu, egzotišku, romantišku „Amaya“ pasauliu ir jo sukūrimo aplinkybėmis. Ši paroda –.

Artėjant filmo premjerai – antras „Amaya“ plakatas

Romantinė meilės istorija „Amaya“ Lietuvos kino teatruose bus pradėta rodyti rugsėjo 17 d. Jau dabar filmas sulaukė didelio dėmesio ir yra viena laukiamiausių šio rudens kino.

Rugsėjį knygynuose – Mario Martinsono romanas „Amaya“

Pasaulinę šlovę pelnęs režisierius, scenaristas ir prodiuseris Maris Martinsonas Lietuvos kino ir literatūros mėgėjams parengė dar vieną malonią staigmeną. Belaukdamas rugsėjo 17 d. įvyksiančios romantinės kino dramos Amaya, kuriame vaidmenis.

TEO remiamą filmą „Amaya“ galės išvysti visi televizijos „Interaktyvioji GALA“ klientai

Didžiausia Lietuvoje integruotų telekomunikacijų, IT ir televizijos paslaugų teikėja TEO LT, AB tapo pagrindiniu Mario Martinsono režisuoto filmo „Amaya“.

Filmo “Amaya” marškinėlių galima įsigyti “Forum Cinemas” kino teatruose

Jau nuo šio penktadienio, liepos 23 d., stilingų filmo "Amaya" marškinėlių ieškokite visuose "Forum Cinemas" kino teatruose. Tai puiki vasaros dovana Jums ir Jūsų.

A. Mamontovas pristato savo naujos dainos iš filmo “Amaya” vaizdo klipą

Rugsėjo 17 d. pasirodysiančiame Mario Martinsono filme "Amaya" Andrius Mamontovas ne tik sukūrė vieną iš pagrindinių vaidmenų, bet ir parašė šio filmo muzikos takelį. Šiandien jūsų dėmesiui pristatome dainos "World.

Bėgimas nuo savęs

Filmo "AMAYA" režisieriaus Mario Martinsono interviu "Lietuvos ryto" žurnalui "TV Antena". Režisierių kalbino žurnalistė Milda.

Pagrindinis filmo „Amaya“ vaidmuo patikėtas Andriui Mamontovui

2010 metų rugsėjo mėnesį Lietuvoje įvyks režisieriaus Mario Martinsons filmo „Amaya“ premjera. Prieš dvejus metus šalies kino ekranuose sužibėjo šio režisieriaus sukurta drama „Nereikalingi žmonės“, kurią šiltai priėmė ne tik.